Квартира Каманина

  • 40 m²

Situovaný ve čtvrti Primorsky města Oděsa, apartmán Квартира Каманина je 5 km od letiště Odesa.

Apartmán vám poskytne kompletní kuchyni, která zahrnuje chladničku a troubu.

Arboretum Peremohy je vzdáleno 2 km, a The City Zoo je dosažitelné do vzdálenosti 6 km. Hosté si mohou vychutnat občerstvení a jídla východoevropské kuchyně v Shpinat, ležící 600 metrů od apartmánu.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Квартира Каманина Oděsa
Апартаменти Аркадія
Cena pouze pro mobilní zařízení

Апартаменти Аркадія

10
Skvělý 1 recenzi
0 m od ubytování
Шикарный Вид Fainorent
Cena pouze pro mobilní zařízení

Шикарный Вид Fainorent

9.1
Výjimečný 50 recenzí
7 m od ubytování
USD 107 USD 96
za noc
Pearl 45 Fantastic Design Sea View Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Pearl 45 Fantastic Design Sea View Apartment

8.2
Velmi dobrý 12 recenzí
7 m od ubytování
USD 247 USD 222
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Odesa
    8 km

    Vlaková nádraží

    Odessa Train Station
    6 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Rekreace

    • Pláž

    V pokojích

    • Klimatizace
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 18:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Квартира Каманина umístěn?
      Apartmán Квартира Каманина se nachází v blízkosti Pláž Arcadia.
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Квартира Каманина apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Квартира Каманина apartmán patří mimo jiné Trh Pryvoz, Arboretum Peremohy, The City Zoo.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Квартира Каманина apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Квартира Каманина apartmán patří restaurace Shpinat a Assol, které se nacházejí jen asi 7 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán k dispozici pračka?
      Ano, v toto ubytování typu apartmán je pračka.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Odesa
    8 km

    Vlaková nádraží

    Odessa Train Station
    6 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Квартира Каманина Oděsa

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít